В Черкасах створили військову автомобільну бригаду

У Черкасах створили нову військову частину – 104-у окрему автомобільну бригаду. Підпорядковується вона Командуванню Сил логістики Збройних Сил України.

Про це повідомляють на сайті “Ukrainian Military Pages”.

Бригаду сформовано на базі трьох колишніх окремих батальйонів Тилу ЗС України: 1624-го окремого автомобільного батальйону підвезення пального, 1647-го окремого автомобільного батальйону та 104-го окремого автомобільного батальйону, від якого новостворена бригада успадкувала порядковий та умовний номери.

Крім того, раніше цього року батальйони отримали техніку розформованого на початку 2020 року 55-го окремого автомобільного батальйону Озброєння ЗСУ “Чорний ліс”, що дислокувався у Олександрівському районі Кіровоградської області.

Загалом історія черкаської військової частини веде відлік з 1 червня 2003 року. Цього ж року кадр бригади матеріального забезпечення був переформований у 104-й автомобільний батальйон, а у 2006 році батальйон з міста Сміла передислокований до Черкас.

Із початком антитерористичної операції (АТО) військова частина розпочала виконання бойових завдань за призначенням – 6 березня 2014 року з частини вийшла перша колона. В умовах проведення антитерористичної операції колони частини здійснювали підвезення матеріальних засобів, боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів для багатьох військових частин.

Останні новини

- фильмы в кинотеатрах Украины