Користувацький вхід

В Черкасах самі оцінили і викупили дитсадок по стартовій ціні

В Черкасах партнери партнерів губернатора самі оцінили і викупили дитсадок по стартовій ціні. 

Будівля дитячого садка "Колосок", загальною площею 2620 кв. м., що знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Нижня Горова, 40 на праві власності належала ПАТ "Азот". Через заборгованість перед державою на дане майно було накладено арешт органами ДВС та виставлено на аукціон

13 квітня цього року пройшов аукціон на електронному майданчику ДП "СЕТАМ". На участь подавали документи чотири учасники, однак до аукціону було допущено лише ПП "Това", яке й придбало об'єкт по стартовій ціні оцінки об'єкту у 6 млн. 154 тис. грн. Таким чином квадратний метр був проданий за 2349 грн. або ж 90,5 долара за кв. м. (згідно курсу НБУ). В протоколі проведення торгів не вказується причина недопуску інших учасників. 

Готуючи об'єкт до продажу державний виконавець призначив оцінювати нерухомість ПП "Ажіо", яке й оцінило його в 6 млн. 154 тис. грн. 

В описі об'єкту нерухомості йдеться, що в будівлі наявні мережі інженерно-технічного забезпечення: електромережа, центральне холодне/гаряче водопостачання, центральне теплопостачання. Фізичний стан конструктивів приміщення - задовільний, рівень опорядження - потребує ремонту. За функціональним призначенням та правовими документами об'єкт не має статусу Дошкільного навчального закладу та не внесений у відповідний перелік.

Земельна ділянка відведена під будівлю площею у 0,88 га знаходиться в комунальній власності. 

Вже у травні ПАТ "Азот" звернулося до Господарського суду Черкаської області з позовом до ДВС та ДП "Сетам" про визнання недійсними електронних торгів з реалізації нерухомого майна та звіту про визначення ринкової вартості об'єкту нерухомого майна, справа перебуває на розгляді. 

Разом з тим у серпні за результатами перевірки СБУ розпочато кримінальне провадження за фактом заниження ринкової вартості об'єкту нерухомості. 

Засновницею і власницею ПП "Ажіо" яке здійснювало оцінку є Таісія Кононенко. Вона ж була засновницею і власником ПП "Това" яке придбало нерухомість по стартовій ціні. Через одинадцять днів після придбання об'єкту до власників ПП "Това" окрім Таісії Кононенко додалося ще два - Прокопчук Олександр та Кубанов Костянтин, які рівними долями стали власниками корпоративних прав. Останні двоє є співзасновниками низки фірм які займаються нерухомістю разом з партнером губернатора Ткаченка, Казаряном Фрунзе (ТОВ "Добролюкс"-11,12,13,14).

Останні новини Черкас та Черкаської області