В Черкасах провели вдалу оборудку, за майже півтора мільйони придбали два вживаних КДМ

В Черкасах для комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» придбали дві вживані комбіновані дорожні машини за майже півтора мільйона гривень.

26 травня 2016 року у № 99 Віснику державних закупівель департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради оголосив тендер на закупівлю автомобілів спеціальної призначеності (комбінована дорожня машину) у кількості 2 одиниць з очікуваною вартістю закупівлі 1 млн. 256 тис. грн., вже за день торги були скасовані – через скорочення видатків на закупівлю товарів.

Вже 30 травня 2016 року у № 101 Вісника державних закупівель цей же департамент оголосив новий тендер на закупівлю цих автомобілів у кількості 2 одиниць, але очікувана вартість закупівлі зросла до 1 млн. 436 тис. грн.

Вимоги до технічних характеристик автомобілів були наступні. 

У конкурсі взяли участь ПП «Аймакс-груп» - цінова пропозиція 1 млн. 439,5 тис. грн. та ТОВ «Техноторг-Дон» - цінова пропозиція 1 млн. 436 тис. грн., його позиція була акцептована 8 серпня 2016 року.

20 вересня комунальне підприємство «ЧЕЛУАШ» перерахувало переможцю кошти в повному обсягу, і вже 7 жовтня автомобілі були взяті на реєстраційний облік Черкаського регіонального сервісного центру УМВС.

За даними відповіді на запит щодо реєстрації даних автомобілів виявилося, що було придбано автомобілі спеціальної призначеності на базі автомобілів «ЗИЛ-433362» 1995 та 2005 років випуску.

Як слідує з матеріалів тендерної документації автомобілі були придбані за ціною 718 тис. грн. за одиницю, що еквівалентно за нинішнім курсом 27 тис. дол.

Примітним є те, що актуальні пропозиції з продажу комбінованих дорожніх машин 2006-2007 років становить в рамках 20 тис. доларів. Це вже не говорячи про одну з автівок 1995 року випуску. 

Ось аналогічний автомобіль після капремонту 2005 року випуску. 

Ось ще приклад автомобіля але ту в комплекті йде й цистерна автівка в хорошому стані 2006 року. 

Таким чином імовірні збитки завдані міському бюджету завдяки такій тендерній переплаті мають скласти щонайменше 350 тис. грн. Тендер проводився по старій процедурі, без використання системи «Прозоро».

Примітним є також те, що в протоколі оцінки тендерних пропозицій ТОВ «Техноторг-Дон» надав на розгляд два автомобілі – автомобіль вантажний з цистерною на базі шасі ЗІЛ 433362 та автомобіль вантажний підмітально-прибиральний на базі ЗІЛ 433362.

Однак наш візит на підприємство підтвердив наявність двох комбінованих дорожніх машин без цистерни. На сьогодні автомобілі активно готують до зимового утримання автодоріг міста працівники комунального підприємства. Ось такий вигляд має техніка за яку віддали майже півтора мільйона гривень. 

Ми також подавали інформаційні запити, щодо надання повної інформації про технічного стану автомобілів (пробіг, проведення капремонту тощо), однак за місяць так і не отримали відповіді. Тож вже сьогодні зарестрували особисто запит в канцелярії комунального підприємства. 

 

 

 

Останні новини