Користувацький вхід

В Черкасах проголосували бюжет, - депутатів ображали, а одному навіть розбили носа

Сьогодні  депутати Черкаської міськради після пів десятка спроб таки проголосували за бюджет міста на 2018 рік.

За ухвалення головного кошторису проголосувала мінімальна кількість обранців разом з мером - 22 голоси. Несподівано підтримала бюджет фракція ВО "Свобода" яка тривалий час фактично перебувала в антимерській більшості. Також підтримали ухвалення кошторису представники фракцій ВО Батьківщина, ВО Черкащани, Самопоміч, позафракційні. 

Нагадаємо, що саме засідання сьогодні відбувалося в умовах часткового блокування приміщення з боку представників "Національного корпусу", які вимагали ухвалення бюджету та обрання нового складу виконкому. 

Особливо загострилися пристрасті коли на голосування поставили проект рішення про обрання нового складу виконавчого комітету, з двох спроб не набралося достатньої кількості голосів. Незадоволені таким ходом подій блокувальники на чолі з екс-заступником мера Геннадієм Шевченком ображали лідера фракції ПВД Олександра Згіблова за небажання підтримувати новий склад виконкому та називали його "сепаром". Також під час спроби покинути заблоковану сесійну залу депутату Руслану Зорі було розбито носа. 

Останні новини