Користувацький вхід

В Черкасах припинено роботу громадського транспорту

В Черкасах з метою недопущення поширення захворювань на коронавірус COVID 19 прийнято рішення щодо зупинення роботи автомобільного громадського транспорту, крім регулярних спецперевезень, та міського електричного транспорту, на період карантину.

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

- Попри всі незручності для жителів міста, ми повністю зупиняємо роботу громадського транспорту для всіх, окрім медичних працівників та працівників комунальних підприємств та підприємств з безперервним циклом виробництва, що здійснюють життєзабезпечення нашого міста. Спецтранспорт для вказаних вище категорій буде обладнано аншлагами «Спеціальний рейс» та знаком «Червоний хрест».

Доступ у транспорт буде можливий лише за наявності захисних засобів (маски, рукавичок) та відповідних посвідчень. Дезінфекція транспорту, який здійснюватиме спец перевезення, буде здійснюватися на кінцевих зупинках після кожного рейсу, - повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час засідання комісії з ТБНС.

Після засідання комісії з ТБНС відбулося засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради, який ухвалив відповідні рішення: «Про зупинення роботи ринків та ярмарків на території міста Черкаси» та «Про зупинення роботи міського пасажирського транспорту».

Останні новини

Loading...