В Черкасах іноземці читали вірші Симоненка

Черкащанам показали відеоматеріали про життя Василя Симоненка. У Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбувся обласний кінофестиваль «Я безмежно закоханий в тебе, земле Черкаська моя». 

Захід був присвячений 80-річчю від дня народження Василя Симоненка. Його організували працівники краєзнавчого музею спільно з КП «Черкасиоблкіно», відкрила захід голова обласної ради Валентина Коваленко. 

Спочатку учасники заходу мали можливість оглянути виставкові комплекси, на яких були представлені матеріали про життєвий і творчий шлях Василя Симоненка. Потім усіх запросили до кінозалу.

Гостями та учасниками кінофестивалю були студенти Черкаського національного університету ім..Б.Хмельницького, Черкаського державного технологічного університету, педагоги та учні Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №33 ім.В.Симоненка, бібліотекарі. Вони мали змогу побачити уривки з кількох теленарисів про біографію і творчість поета.

Також під час заходу лунали вірші Василя Симоненка у виконанні учасників літературного театру ЧНУ ім. Б.Хмельницького та іноземних студентів ЧДТУ.


 

Останні новини