В Черкасах навчатимуть благодійності.

5-7 квітня 2013 року в Черкасах відбудеться Всеукраїнська ротарійська щорічна навчальна конференція з питань благодійної діяльності. Це визначна та непересічна подія у ротарійському житті України.
Також у каденції 2012-2013 років ми відзначаємо 15 річницю ротарійського руху на Черкащині. Декілька ювілейних дат у рамках цих урочистостей: 15 річчя ротарі-клубу «Черкаси», 10 річчя ротарі клубу «Черкаси-центр», 5 років Ротаракт «Cherkassysmile» та 10 років Інтеракт.
Понад 150 учасників, гостей та партнерів Ротарі з України, Польщі, Білорусії, Німеччини, Франції, США відвідають Черкаси та візьмуть участь у навчанні, обговоренні перспектив та планів благодійної діяльності, приєднаються до святкових заходів.
За ротарійською традицією, на завершення конференції 6 квітня 2013 року о 20:00 року відбудеться святковий банкет та благодійний аукціон. Лотами аукціону стануть роботи вихованців дитячих інтернатів, якими опікуються черкаські ротарійці, та твори мистецтва добре відомих та знаних в Україні та за її межами художниці Тетяни Черевань, майстрині та художниці Олександри Теліженко, Лариси Теліженко, фотохудожниці Ольги Степаньян.
Всі кошти, залучені таким чином від благодійного аукціону, від реалізації святкової на сувенірної продукції під час всіх заходів будуть спрямовані на підтримку гуманітарного проекту "Кошик любові", який реалізує молодіжний рух Ротарі – Ротаракт "Черкаси-Смайл". На ці кошти будуть закуплені продукти харчування, витратні матеріали, розвиваючі ігри та інші необхідні речі для Смілянського дитячого будинку-інтернату дітей з фізичними та розумовими вадами.
 

Останні новини