В Черкасах можливо створять сквер імені Чорновола

Днями виповнилося 15 років з того дня як пішов з життя (був убитий через підставну автокатастрофу) лідер української нації В'ячеслав Максимович Чорновіл. У Черкасах вшанувати пам'ять видатного земляка зібрались прихильники та послідовники ідей Чорновола. 

Вшанування відбулося на розі вул. В.Чорновола та бул. Шевченка в імпровізованому сквері, інформує прес-служба черкаського обласного осередку Всеукраїнської організації «Молодий народний рух».

Черкасці, котрі зібрались, читали вірші і слухали спогади РУХівців які знали Чорновола. 

– Ми не можемо допускати того, щоб про РУХ, дітище В'ячеслава Максимовича, говорили в минулому часі, адже РУХ - це не просто Партія, це Ідея, це Моральний Авторитет на який потрібно рівнятись всім, хто хоче змінити країну на краще. Допоки живуть ідеї Чорновола і є партія, котрій він присвятив своє життя, доти й Україна може мати гідне плече на яке можна спертись в скрутну хвилину - зазначив у своєму виступі Голова Молодого Народного Руху Черкащини Павло Прибіш.

Послідовники Ідей Чорновола висловили ідею створення скверу ім. Чорновола на місці, де вони зібрались. Зробити звернення до міської влади з таким проханням вони вповноважили депутата обласної ради Юрія Громовського та Голову Черкаської Міської Організації НРУ Анатолія Корнелюка.

Учасники мітингу вшанували пам'ять про В'ячеслава Чорновола хвилиною мовчання. Після чого заспівали Гімн України.
 

Останні новини