В Черкасах минулої ночі було найхолодніше
У Черкасах минулої ночі температура повітря знизилась до -18ºС. Це найнижчий показник серед міст області.
Про це повідомив директор Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.
Різке зниження середньодобової температури повітря на 7ºС, зумовило початок метеорологічної зими, яка в цьому році затрималася майже на три тижні.
Нагадаємо, сильні морози утримаються до вихідних.



