В Черкасах минулої ночі було найхолодніше

У Черкасах минулої ночі температура повітря знизилась до -18ºС. Це найнижчий показник серед міст області.

Про це повідомив директор Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Різке зниження середньодобової температури повітря на 7ºС, зумовило початок метеорологічної зими, яка в цьому році затрималася майже на три тижні.

Нагадаємо, сильні морози утримаються до вихідних. 

Останні новини