В Черкасах міськрада ухвалила програму підтримки ЗСУ

Черкаська міська рада затвердила цільову програму підтримки Збройних Сил України та передбачила 100 мільйонів гривень субвенції для зміцнення матеріально-технічного забезпечення армії.

Про це інформують у Черкаській міській раді. 

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, коментуючи це рішення, наголосив, що на тлі російської агресії підвищення обороноздатності нашої країни – найголовніший пріоритет.

– Збройні Сили України сьогодні дають гідну відсіч російським окупантам, ми ж зі свого боку допомагаємо нашій армії всіма можливими способами, – зауважує Анатолій Бондаренко. – Я впевнений, ми переможемо. Сьогодні, як ніколи, важливо об’єднуватися і кожному на своєму місці захищати нашу найкращу Україну.

Ще один мільйон гривень під час сесії депутати спрямували для створення резерву палива. Його використовуватимуть для організації роботи транспорту, автономних джерел живлення та під час проведення рятувальних робіт у випадку загрози чи виникнення надзвичайних ситуацій.

Разом із тим, під час засідання виконавчого комітету було ухвалено рішення про виділення 6 млн 300 тис. гривень із резервного фонду для закупівлі продуктів харчування та предметів першої необхідності. Це дозволить сформувати запаси продовольства на випадок надзвичайної ситуації.

Останні новини