В Черкасах хочуть купити паперові рушники втричі дорожче

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради планує укласти договір на закупівлю 33 тисяч рулонів паперових рушників у  ПП “Лісовий край” на 630 тис. грн. 

Про це повідомляє 18000 з посиланням на закупівлю

Договір має бути укладений за результатом проведеного аукціону на якому переможець запропонував ціну у 18,7 гривень за рулон.

Разом з тим, окрім ПП “Лісовий край”, участь у закупівлі брали ще 7 учасників, шестеро з яких запропонували ціну від 6 до 8,5 гривень за рулон, але були відхилені уповноваженою особою департаменту нібито через невідповідність вимогам тендерної документації. Зокрема, невідповідності полягали у ненаданні тих чи інших довідок, переважно у довільній формі. Жоден із учасників не був відхилений через невідповідність технічним вимогам до предмету закупівлі.

Найвищу ціну за рулон запропонував ФОП Ткаченко Сергій Михайлович - 22,26 грн., який не зробив жодного кроку зниження під час аукціону. Саме внаслідок великого відриву від двох найдорожчих учасників система «Прозорро» автоматично позначила ціни шести найдешевших учасників як аномально низькі. Їм довелось обґрунтовувати такі ціни.

Відповідно до реєстраційних даних у системі “Прозорро”, Сергій Ткаченко опосередковано пов'язаний з переможцем торгів, він певний час використовував електронну адресу armen_05@rambler.ru, крім того, теперішній його номер телефону, що зазначений у системі, співпадає з телефоном власниці ПП "Лісовий край" Вікторії Назаренко. Остання є співмешканкою Армена Акопяна, що був депутатом Черкаської міської ради у скликанні 2010-2014 років.

Останні новини