В Черкасах каналізаційні води текли в Дніпро, а в службі 15-05 вперше чують про такий інцидент (фото).

В другій половині останнього дня весни сталась аварійна ситуація в одному  з каналізаційних колодязів по вулиці Гагаріна поряд х баром "Анталія". Як стверджує один з читачів "Кропиви": "Я вчора проходив поблизу зупинки, з люка тепла бридка суміш. Сморід стояв.... Текло вздовж проїзжої частини в сторону Анталії чи то нового "китайського" ресторану.....
Одним словом, всім було байдуже. Цікаво, чи хтось повідомив про це крім мене.(".

Щоб дізнатися про причину аварії, наслідки, розміри та шкоду, яка могла бути заподіяна навколишньому середовищу телефоную за номером оперативної служби "15-05". Оператор, що представився Віталієм, запевняє, що нічого подібного він не чув, не знає, і цього не було, тому що про це не писали газети та не казали по телевізору. І звернень від громадян з приводу даного інциденту не надходило. Дивно, а те що я представився журналістом, який готує матеріал про дану ситуацію і телефонує саме до їхньої служби не змусило задуматись?

Загалом же скидається на те, що оператори служби "15-05" не володіють ситуацією, або ж навмисно замовчують факт. Принаймні те, що дзвінок відбувся, ми можемо побачити на даних фото.

Станом на сьогоднішній день аварію локалізовано, але ж тільки варто уявити скільки часу стічні води вчора текли до Дніпра, якщо ситуацію з аварією намагаються замовчувати, якщо навіть фото аварії не змусили запам"ятати звернення. Звичайно, адже їм щодня надсилають фото аварії комунікацій.

Ярослав Нищик

Останні новини