В Черкасах "Голос" Євпака став голосом Бондаренка

Сьогоднішня сесія Черкаської міської ради ознаменувала політичний союз безкомпромісних суперників на виборах — Анатолія Бондаренка та Віктора Євпака.

Про це свідчать голосування по ключових питаннях.

Депутати підтримали розширення складу виконавчого комітету міської ради до восьми осіб. Відтак заступниками міського голови стали: депутат міськради від партії “Голос” Павло Валенчук та креатура чинного мера Руслан Ткаченко. Кандидатури обох підтримали депутати всіх фракцій окрім ОПЗЖ. 

Відтепер виконавчий комітет має наступний склад: 

1. міський голова Анатолій Бондаренко;
2. секретар міської ради Юрій Тренкін (ВО “Батьківщина”);
3. перший заступник міського голови Сергій Тищенко (За майбутнє);
4. заступник міського голови Віктор Беззубенко (ВО “Черкащани”);
5. заступник міського голови Марина Гаркава (Європейська солідарність);
6. заступник міського голови Анастасія Чубіна (Слуга народу).
7. заступник міського голови Павло Валенчук (Голос)
8. заступник міського голови Руслан Ткаченко (креатура мера)

Відзначимо, що під час обрання виконавчого комітету у грудні минулого року, "Голос" не підтримував проект рішення про його обрання. Не підтримувала фракція “Голосу” і обрання секретаря міськради. Тоді лідер “Голосу” Віктор Євпак заявляв, що оскаржуватиме обрання секретаря та виконавчого комітету в суді через порушення регламенту. 

Депутати обрали також голову бюджетної комісії міської ради. Її очолив депутат від мерської фракції “За майбутнє” Георгій Гладкий. Його кандидатуру підтримали всі фракції окрім ВО “Черкащани”, в тому числі і фракція “Голосу”. 

Також фракція “Голосу” підтримала голосуванням затвердження бюджету розвитку на поточний рік. 

На переконання політтехнолога Михайла Малініна, сьогоднішні голосування свідчать, що “Голос” Євпака став голосом Бондаренка. 

- Сьогодні черкаський «Голос», проголосувавши за ПСЕР (програму соціально-економічного розвитку), голову бюджетної комісії та отримавши свого заступника міського голови – став партією влади. При цьому розділивши разом з мером Черкас Анатолієм Бондаренко всю політичну відповідальність за «плитку», «відкати», «дерібани» і т.д. Євпак і Бондаренко – стали партнерами. Фактично, у Черкаській міській раді зараз взагалі немає опозиції.

Зараз в Черкасах звільняється ніша для дійсно нових політиків, які будуть відстоювати інтереси виборців, а не свої, - вважає політтехнолог.

Нагадаємо, міський голова Анатолій Бондаренко не зміг перемогти в першому турі на минулорічних виборах. У другому турі містяни обирали між чинним мером, висуванцем партії “За майбутнє” Анатолієм Бондаренком та підприємцем, що балотувався від “Голосу”, Віктором Євпаком. Про підтримку останнього тоді синхронно заявили "Слуга народу" та "Європейська солідарність" і її лідер Петро Порошенко особисто. 

За чинного Анатолія Бондаренка тоді проголосували 30073 виборці (54,33%), за його опонента – 24331 (44,14%).

Останні новини