В Черкасах фанів-патріотів затримувала поліція через зрив матчу (Відео)

В Черкасах підрозділи поліції в рамках відновлення громадського порядку застосували силу та затримували фанів-патріотів.

Інцидент стався під час заключного, 34-го туру Чемпіонату України з футболу Першої ліги, на Центральному стадіоні Черкас в матчі між ФК «Черкаський Дніпро» та ПФК «Суми».

З точки зору турнірних завдань, матч для обох команд вже нічого не вирішував, - гості забезпечили собі збереження прописки в лізі на наступний сезон, черкащани втратили шанси на порятунок ще в минулому турі

Під час другого тайму представники ультрас-руху вибігали на футбольне поле та намагалися зірвати проведення матчу. Таким чином вони протестували проти, на їх думку негідних, дій ідейного натхненника ФК «Черкаський Дніпро» Володимира Лашкула. Зокрема було розгорнуто банер «Лашкула на трансфер». 

Після таких дій фанів підрозділи поліції забезпечили відновлення громадського порядку. Матч не було продовжено, рахунок станом на призупинення гри 54 хв був нічийним – 2:2. 

Нагадаємо, що команда втратила шанси на збереження прописки в Першій лізі, а керівні органи клубу прийняли рішення про ліквідацію юридичних осіб, переїзд команди на постійне місце дислокації в с. Білозір'я, нинішній склад команди повністю було виставлено на трансфер.

Останні новини