В Черкасах два дні не можна пити воду з-під крана
18 по 19 серпня в Черкасах проведуть комплексну дезінфекцію (гіперхлорування) об’єктів водопостачання.
У зв’язку із цим воду з-під крана вживати категорично заборонено, інформують на КП "Черкасиводоканал".
Хлоруватимуть резервуари чистої води, магістральних водогонів, розподільчих та внутрішньобудинкових мереж тощо. Так, використовувати воду можна лише для технічних потреб.
Як діяти?
Сьогодні, 18 серпня, відкрити кран та спустити воду до появи запаху хлору. Це забезпечить ефективну дезінфекцію внутрішньобудинкових мереж.
19 серпня може бути тимчасове погіршення якості питної води: темний колір, іржа тощо. У такому випадку треба спустити воду, доки вода не стане прозорою та без запаху хлору.
У разі наявності будь-якого фільтра води його необхідно зняти на період комплексної дезінфекції.


