Користувацький вхід

В Черкасах до лікаря можна записатися через спеціалізований онлайн сервіс

Відтепер, аби потрапити на прийом до лікаря, не обов’язково йти до реєстратури за так званим «талончиком». Від 1 червня записатися на огляд можна просто з дому – через новий сучасний сервіс mymedcabinet.com.ua.

Така послуга наразі доступна тільки для закладів із мережі центрів первинної медико-санітарної допомоги. Як же скористатися такою можливістю презентували сьогодні в Черкасах, інформують у Черкаській міській раді. 

До впровадження такого сервісу в обласному центрі готувалися декілька років. За словами директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олега Стадника, цьому передувала електронна реєстрація пацієнтів (у цій базі нині – 150 тисяч жителів Черкас) та створення електронної карти пацієнтів.

Серед можливостей нового сервісу для тих, хто хоче ним скористуватися, – вибір лікувальної установи та перегляд розкладу роботи лікарів. Відтак, пацієнт може обрати будь-який зручний для себе час. А ще – створення попереднього запису на прийом до обраного фахівця та його ж скасування. За задумом розробників, сервіс доступний лише для зареєстрованих у лікувальних установах міста осіб.

Пацієнтів для он-лайн запису ідентифікуватимуть за номером телефону. Після перевірки цих даних у системі користувач отримає унікальний СМС-код.

Водночас, як зауважив Олег Стадник, нині зберігається й традиційні способи запису на прийом до лікарів. Загалом же, зазначає він, за час роботи цього сервісу в тестовому режимі ним скористалися півтори сотні містян.
 

Останні новини