В Черкасах для зриву проекту "Доступ до публічної інформації" замінували будівлю.

Громадянська мережа "Опора" в Черкасах 25 вересня анонсувала презентацію фільму до проекту "Доступ до публічної інформації". Презентація такого проекту зустрічала спротив влади та спецслужб по всіх містах, де відбувалася, тому опорівці відповідно готувалися до провокацій. Але розмах перевершив навіть їхні сподівання.

За словами Миколи Макухи, голови Черкаського представництва ГМ "Опора", відразу після початку показу фільму, в приміщенні відключили світло. Організатори були до того готові до такого розвитку подій, а тому апаратуру підключили до генератора, завдяки чому показ було продовжено. Відразу після цього з'явилися пожежники, кінологи, міліціонери та працівники СБУ, які повідомили присутніх, що вони мають залишити будівлю, бо отримано дзвінок про її замінування. Оскільки презентація проекту вже відбулася, то ті хто хотів таким чином перешкдити її проведенню, серйозно обламалися.

Будівля оточена бійцями міліцейського спецпідрозділу, кінологи шукають вибухівку, а черкащанам варто гадати, чи знайдуть того, хто здійснив таку провокацію. Все вказує на те, що цими речами займалися не хулігани з підворітні, а оперативність спеціальних служб наводить на певні роздуми.

Ярослав Нищик

Останні новини