В Черкасах буде свій автобан, а "Бондюель" повернеться вже наступного року.

Черкаси матимуть свій автобан. Плануються, що це буде автомобільний маршрут Київ - Черкаси - Кременчук - Дніпропетровськ, що проляже правим берегом Дніпра, тобто пройде територією Канівського, Черкаського та Чигиринського районів області.

 - Вже майже завершено підготовку проектної документації. Лише трохи забракло коштів на проект, то вчора я зустрічався з міністром фінансів, і він мене запевнив, що ці кошти надійдуть найближчим часом. Потрібно завершити цю роботу. Ну і шукаємо інвесторів, які виділять кошти під такий грандіозний проект. Можливо це відбудеться під державні гарантії, тобто дорогу нам збудують, і вирішено це питання буде в порядку концесії, - повідомив Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб під час інвестиційного форуму "Черкащина - територія співпраці". Тобто мова йде про будівництво інвестором платного автобану.

Відповів Сергій Борисович і на закиди стосовно відмови фірми "Бондюель" інвестувати в Черкашину: "Там же проблема не в нас, а в самій фірмі, точніше в її місцевих менеджерах, які щось хотіли заробити. А тут  ще й так склалося, що за кордоном знайшли п"ять готових, побудованих заводів. Тому вони вклали гроші туди. Але ми чекаємо, що найближчим часом вони повернуться, можливо навіть вже наступного року".

Ярослав Нищик

Останні новини