В Черкасах активісти пропонували педофілу самому собі відрізати геніталії

У Черкасах спортивна організація "Друзі дітей" спіймала чоловіка Юрія, якого підозрюють у педофілії. Чоловікові 48 років. Відео "відлову" педофіла організація розмістила на своїй сторінці в соцмережі "Вконтакті".

Про це повідомляє ВІККА з посиланням на групу "Друзів дітей" Вконтакті. Відео можна переглянути тут

На відео розміщено фото із приватної переписки у соцмережах, в якій він пропонує 13-річній дівчині зайнятися інтимом. Потім на відеоролику видно, як молодики в масках ловлять цього чоловіка у парковій зоні міста. Вони вимагають від нього пояснень з кулаками та вчиняють його побиття. При "дізнанні" чоловік отримує травми, обличчя в крові. Під час допиту він також зізнається, що проходив військову службу в Росії. Молодики запрошували подивитися на педофіла випадкових перехожих. Сам же Юрій пояснював, що нічого не збирався робити з дівчиною. 

При цьому дівчини на відео не видно. насамкінець хлопці пропонують "компроміс" - якщо чоловік сам собі відріже при них частину геніталій, відео не буде публікуватися. Очевидно, що він не погодився. Також не відомо чи викликали затримувачі правоохоронців. 

Доповнена інформація. Сьогодні активісти оприлюднили на своїй сторінці Вконтакті більше інформації про любителя неповнолітніх дівчаток. Баєв Юрій Миколайович, дата народження: 18.09.1965 р. Місце прописки: м.Черкаси, вул. Громова 34. Дом. тел: 634141, моб. тел.: 0934452206. Працює водієм. 

Таким був Юрій до зустрічі з молодиками, фото.

А таким після, фото. 

Останні новини