В БПП міряються хто більший фальсифікатор та під шумок вимагають перерахунку голосів

Вечір 5 листопада остаточно і наповну викрив остаточний розкол у владній партії Блок Петра Порошенка на Черкащині. 

Перший номер у списку БПП до Черкаської міської ради Олександр Радуцький звинуватив у фальсифікаціях першого номера списку БПП до Черкаської обласної ради губернатора Юрія Ткаченка.

Так в приміщення міської ТВК Олександр Радуцький заявив, що за кілька днів до виборів губернатор Юрій Ткаченко особисто надав йому протоколи результатів виборів по всіх 42 округах з виборів депутатів до Черкаської міської ради та попросив, щоб він передав їх в Соснівську і Придніпровську ТВК де вони мали бути підписані. За словами Радуцького він відмовився це робити, а тепер вже після виборів та підведення підсумків він нібито побачив що результати виборів чітко збігаються з даними в цих протоколах. Тому на його думку вибори були сфальшовані за вказівкою губернатора і тому необхідно проводити перерахунок голосів за прикладом того як це було зроблено у Черкаській обласній виборчій комісії. Докладніше на відео.

Викриття постфактум від Олександра Радуцького, як кажуть дорога ложка к обеду... 

Відмічаємо, що форми проколів дійсно були із заповненими даними, але без жодних підписів чи печаток, на відповідність їх підсумковим офіційним даним також встановити не вдалося.

Найактивніше рішення про перерахунок голосів з виборів до Черкаської міської ради вимагали представники Блоку Петра Порошенка та Опозиційного Блоку. На засідання ТВК яка зібралася було затверджено форму тексту бюлетеня з другого туру виборів міського голови та так і не внесено до порядку денного питання про повторний перерахунок голосів. При цьому комісія прийняла рішення зробити перерву до 12.00 6 листопада, однак певний час представників комісії блокували в залі засідань вимагаючи рішення про перерахунок, виникла навіть штовханина.

Варто відзначити, що підсумковий протокол з результатами виборів до Черкаської міської ради нібито прийнятий, однак з 4 листопада він так і не був вивішений на інформаційній дошці оголошень, не отримали ми його і на численні звернення в тому числі і до голови ТВК Володимира Матюші. Станом на вечір 5 листопада його не було на дошці оголошень.

Головна суть конфлікту який став публічний криється в тому, що губернатор відверто підтримав у мерській гонці Сергія Одарича всіма можливими адміністративними методами і не дав зірвати вибори міського голови. Натомість Олександр Радуцький будучи головним опонентом Одарича до виборів та підтримуваний нардепом Владиславом Голубом так і не отримав адміністративної підтримки губернатора і посів лише четверте місце.

За нинішніх умов коли Юрій Ткаченко фактично погорів на спробах владної партії  в якій він перший у списку разом з Опоблоком фальсифікувати вибори до Черкаської обласної ради, його опоненти вирішили завдати останній рішучий удар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВСТАНОВЛЕНО ФАЛЬСИФІКАТОРІВ ТА КІНЦЕВІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ДО ОБЛРАДИ

Не захищаючи ні одну ні іншу сторону мусимо констатувати, що діяльністю як губернатора так і представниками міської БПП імідж владної партії опущений нижче плінтуса, тому вихід один – тотальне очищення від сьогоднішніх.
 

Останні новини