В "Батьківщині" знову війна - зібралися виключати члена політради Максима Полякова

У зв’язку з останніми революційними подіями в країні знову почало лихоманити ВО «Батьківщину». Лінія конфлікту стара – боротьба між старими батьківщинівцями та адептами колишнього «Фронту Змін» Арсенія Яценюка. За умов бойових подій в партії логічним є вихід з фракції у Верховній Раді нардепа з Черкащини Анатолія Гриценка та вже звична позиція проти всіх Миколи Булатецького. Який після програшу виборів відкрив всі карти продажності як Черкаської так і всеукраїнської опозиції. Сьогодні ж черга прийшла до ще одного опозиціонера з Черкащини – члена всеукраїнської політради ВО «Батьківщина» Максима Полякова (вихідець з Фронту змін).

Який певний час навіть боровся за місце голови обласної організації, а зараз схоже на все для нього настали найскрутніші часи. Як повідомляє джерело в обласній партійній організації, сьогодні було прийнято рішення бюро рекомендувати всеукраїнській політраді виключити Максима Полякова запартії «Батьківщина».

Формальним приводом для виключення стали махінації Максима Анатолійовича з акціями підприємства «Уманьхліб». Ми про даний факт писали раніше. Знову це питання постало на останній сесії Уманської міської ради, до якої звернулися працівники підприємства. Навіть було створено комісію міськради для зясування обставин цієї справи. Як ми повідомляли у цій брудній справі замішані і нардепи від «Батьківщини» Микола Томенко, Геннадій Москаль та Сергій Соболєв. 

Не зважаючи на те, що даний господарський конфлікт виник не сьогодні і не вчора, лише зараз як обласне керівництво «Батьківщини» в особі Анатолія Бондаренка так і нардепи, звернули на даний факт свою високу увагу. Так після сесії Уманської міської ради нардеп Микола Томенко дав Полякову час до понеділка (тобто до сьогодні) щоб повернути акції. Звичайно, що не можна повернути те, що вже давно продано. 

Більше того сьогодні на засіданні одного з парламентських комітетів голова фракції Партії Регіонів Олександр Єфремов заявив про необхідність створення комісія для розслідування факту відчуження акцій «Уманьхліб» опозиціонером Поляковим. 

Натомість опозиціонер Максим Поляков у коментарі виданню Прочекр стверджує, що скандал навколо господарського питання штучний і спрямований на знищення його як опозиційного політика. А повязує він таку активність у діях проти нього прагненням відкликати нардепа Антона Яценка. Однак от дивина у коментарі Максим Анатолійович так і не дає відповідь на питання де ж поділися 13% акцій. 

- Кульмінацією стало те, що я почав готувати документи, і до мене почали приходити люди, щоб створити ініціативну групу щодо відкликання народного депутата від Партії регіонів Антона Яценка. Я вважаю, що це ключовий момент. Більше того, вчора мені конкретно сказали, що я повинен закінчувати політичну діяльність і не втручатися в ті події, які відбуваються. Погрози були дуже конкретні: «Тебе попередили, що ти маєш закінчувати політичну діяльність, тому дивися, як ти ходиш додому». Також сказали: «Будь-якого політичного майбутнього в тебе не буде. Ми тебе знищимо», - коментує Максим Поляков. 

Особливо не роблячи з Максима Полякова жертву обставин, варто відзначити, що включення в тему нардепів Миколи Томенка, регіонала Олександра Єфремова, голови обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка лише засвідчує поглиблення протиборства в середині ВО «Батьківщина». 

І окремо, до Максима Анатолійовича, Максиме віддай чесно забрані акції. На всі наші питання в будь-який час доби зможеш відповісти у повному обсягу і безоплатно на сторінках ресурсу, звичайно якщо буде таке бажання. 

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини