Уряд змінив форму одягу та знаки розрізнення в Державній кримінально-виконавчій службі

Кабінет Міністрів змінив форми одягу та знаки розрізнення осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України. Відповідні зміни до урядової постанови від 17 липня 2003 року були розроблені Міністерством юстиції та прийняті 27 березня під час засідання Уряду.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, відповідні зміни були ухвалені в зв’язку з реорганізацією системи центральних органів виконавчої влади, а також у зв’язку з необхідністю законодавчого врегулювання питання забезпечення персоналу Державної кримінально-виконавчої служби форменим одягом з відповідними знаками розрізнення.

Зміни торкнуться окремих зразків сезонного одягу, головних уборів та взуття. Будуть частково змінені окремі деталі одягу, тканини та кольори. Крім того, частково буде змінено оздоблення форменого одягу, знаки, емблеми а також знаки розрізнення.

Усі зміни в урядовій постанові доповнено малюнками та описом зразків форменого одягу та знаків розрізнення.

У тримісячний строк Міністерство юстиції затвердить правила носіння форми одягу і знаків розрізнення, предметів спеціальної форми одягу, який використовується під час виконання спеціальних завдань, обслуговування техніки, озброєння та виконання господарських робіт у Державній кримінально-виконавчій службі.

Як, відомо на Державну кримінально-виконавчу службу України покладено завдання щодо здійснення державної політики у сфері виконання кримінальних покарань.

Останні новини