«Уотергейт» по - Черкаськи, або скільки коштують слова першого заступника Віталія Кличка (ЕКСКЛЮЗИВ, епізод другий, відео, аудіо)

Проблема боргів політичної партії «УДАР» є вже досить відомою і наболілою.

13 червня відбудеться друге судове засідання Придніпровського цивільного суду м. Черкаси за позовом колишніх працівників Окружного виборчого штабу партії «УДАР Віталія Кличка» № 194 до голови Черкаської обласної організації партії Віталія Іляшенко. 

З власних джерел у центральному апараті партії ми отримали декілька цікавих аудіо записів які засвідчують невирішеність питання боргів партії перед своїми колишніми працівниками та показують лицемірство і безпринципність найвищого керівництва цієї нібито європейської політичної сили. Один з них, ми вже публікували в матеріалі «Уотергейт для Черкаського УДАРу».

 http://kropyva.ck.ua/content/uotergeit-dlya-cherkaskogo-udaru-ep-zod-pershii-aud-ov-deo

Нині ж публікуємо запис розмови за участі другої після Віталія Кличка, особи в партії, його першого заступника Віталія Анатолійовича Ковальчука. Але щоб побачити різницю офіційних висловлювань пана Ковальчука та того що він говорить на аудіо записі і зорієнтувати читача, розміщуємо фрагмент відео з програми «Портрети» на 5 каналі від 16.02.2013 за участі Віталія Ковальчука, який запевняє, що боргів партія немає.

 А ось аудіо запис від 13.02.2013 року з офісу Центрального апарату партії «УДАР».

Текст аудіозапису від 13.02.2013 року з Центрального апарату партії «УДАР». Дійові особи Віталій Ковальчук – перший заступник голови політичної партії «УДАР Віталія Кличка», Віталій Іляшенко – голова обласної організації партії «УДАР» та Ярослав Нищик – керівник окружного виборчого штабу № 198, кандидат у народні депутати від «УДАРу» який домагався і домагається повного погашення заборгованості партії «УДАР» перед колишніми працівниками.

Ярослав Нищик: Керівник 198 окружного виборчого штабу. (м. Сміла – ред.)

Віталій Ковальчук: Сколько мы вам должны? Что эти все работники, вы их набирали, там ни одного партийца? Все требуют выплаты заработной зарплаты вот прямо щас, так далее и тому подобное? Ану скажите мне пожалуйста. То есть, Вы послушайте меня. (нерозбірливо – ред.; на початок виборчої кампанії в усій Черкаській області було 75 членів політичної партії «УДАР Віталія Кличка» - ред.)

Кроме всего прочего 2015 год, а мы пройдем однозначно, да. Но как вы думаете, как мы будем смотреть людям в глаза если мы начнем их привлекать, а они нас просто сюда кушать придут? Так что в любом случае выплатим. Вопрос только в том, что как бы ну сейчас у нас нет возможности погасить задолженность в рамках, в рамках всего. Я могу решить сейчас в какой то степени частный вопрос для того чтобы вы… О какой задолженности идет речь перед работниками штаба?

Віталій Іляшенко: Смелянский окружной весь, точно там где город Смела – 5 тысяч долларов.

Віталій Ковальчук: 5 тысяч долларов это задолженность е…

Віталій Іляшенко: По его штабу, где он был последние 15 дней руководителем.

Віталій Ковальчук: Мы сейчас об этом штабе говорим?

Віталій Іляшенко: Да

Віталій Ковальчук: Мы об этом штабе говорим.

Віталій Іляшенко: Соответственно…

Віталій Ковальчук: Хорошо 5 тисяч долларов. Замечательно. Они все подтверджены ети 5 тысяч долларов, нада выплатить, - тоесть все эти люди качественно отработали там не было…

Віталій Іляшенко: У тебя есть замечания? (звертається до Ярослава Нищика – ред.)

Ярослав Нищик: В мене зауважень немає, в мене інше … Ну мені соромно цим людям дивитися в очі…

Віталій Ковальчук: Ярослав, ну послушай…

Ярослав Нищик: Я поясню чому.

Віталій Ковальчук: Я понимаю почему.

Ярослав Нищик: 13 числа вони були звільнені, а фактично наказ про звільнення ми отримали 19. (мова йде про кардинальне скорочення виборчих штабів яке відбувалося напередодні виборів. Розпорядження про скорочення прийшло в обласний штаб 13 жовтня. Однак голова обласної організації «УДАРу» Віталій Іляшенко приховав цей факт, так як 16 жовтня відбувався візит Віталія Кличко в Черкаську область і його потрібно було організовувати – ред.)

Віталій Ковальчук: Понятно.

Ярослав Нищик: До 28 числа вони все рівно хоча б періодично допомагали. В ніч виборів, 4 людьми ми б не зробили. Ці люди прийшли і не ставлячи питання про оплату за ніч виборів, просто допомагали.

Віталій Ковальчук: Хорошо.

Віталій Іляшенко: Там был случай, насколько вы знаете, визит Кличка.

Віталій Ковальчук: Не надо мне об этом рассказывать. Я все знаю. Ты взял визит Кличка и все. Если с людьми нормально работать, они бы все поняли и все тому подобное.

У меня следующее предложение, оно заключается в том, что вам выплатят сегодня. Ну вернее мы отдадим… Ну я чего хочу – то есть мы выплатим половину от 5 тысяч, половину чуть позже. Я не хочу заганять себя в угол как бы, чесно вам скажу какой то датой конкретной, но мы однозначно выплатим. Сейчас чтобы снять какую то либо напряженность мы половину, это не то шо вы приехали выбили. Я и пригласил вас для того чтобы вы посмотрели на меня да… Что я уж точно никуда не спрячусь и так далее и тому подобное. И что в конце концов если что приедете… Мы со всеми теми кто отработали рассчитаемся.

Ярослав Нищик: В чому ж і вся проблема конфлікту, не зрозуміло коли буде розрахунок. Дата розрахунку вже змінювалася 8 разів.

Віталій Ковальчук: Для того чтобы не было вот этого, чтобы десятый раз не было. Они говорят ровно то, что я им говорю. Понимаете?

Ярослав Нищик: Чому власне я перестав уже вірити.

Віталій Ковальчук: Поэтому у меня просьба. Пожалуйста позвольте, никаких там писем, никакой переписки и всего этого. Извините там нет Ваших. Но на всякий случай в будущем, чтобы ничего не было. Вы тогда подождете, а потом…

Події по видачі коштів та обговоренню відбуваються в Центральному апараті партії «УДАР». Нагадуємо завдяки активній позиції керівника окружного виборчого штабу № 198, кандидата у народні депутати Ярослава Нищика в результаті зустрічі у форматі трьох – Віталій Ковальчук, Віталій Іляшенко, Ярослав Нищик – останньому вдалося отримати половину боргу перед працівниками штабу №198 (це 2,5 тис. дол. з 5 тис. боргу) лише майже через 4 місяці після виборів. Решту не отримано до цього часу.

Отже, висновки робіть самі. Але очевидно, у тих хто прочитає цей матеріал, не має залишитися жодного сумніву про те, що собою являє політична партія «УДАР Віталія Кличка». Шкода лише, що інтернет-аудиторія ще не досить широка в нинішньому українському суспільстві щоб донести дану інформацію до великої кількості пересічних виборців. І є дуже велика ймовірність, що суспільство черговий раз наступить на ті ж самі граблі, тепер уже в особі Віталія Кличка та його кримінально-олігархічної команди.
 

Підготував: Олександр Безпрозванний

Останні новини