«УОТЕРГЕЙТ» для Черкаського «УДАРУ» (епізод перший) Аудіо+Відео

Проблема боргів політичної партії «УДАР Віталія Кличка» не нова і вже досить наболіла. Причому не лише для Черкаської області, а й для всієї країни. В різних регіонах по-різному боряться за повернення чесно зароблених коштів колишні активісти та працівники партії.

Зокрема в Черкасах колишні працівники Окружного виборчого штабу партії № 194 подали позов до суду в якому відповідачем виступає голова обласної організації партії Віталій Іляшенко.

Однак вже на першому судовому засіданні представник відповідача заявив, що всі працювали на громадських засадах.

З власних джерел у центральному штабі партії ми отримали декілька цікавих аудіо записів які засвідчують протилежне.

Текст аудіозапису від 13.02.2013 року з Центрального апарату партії «УДАР». Дійові особи Віталій Іляшенко – голова обласної організації партії «УДАР» та Ярослав Нищик – керівник окружного виборчого штабу № 198, кандидат у народні депутати від «УДАРу» який домагався і домагається повного погашення заборгованості партії «УДАР» перед колишніми працівниками.

Віталій Іляшенко: Віталій Анатолійович (Ковальчук В.А. – перший заступник голови партії УДАР Віталія Кличка ред.)просив, що те що він тобі дав гроші не говорив Безпрозванному (Керівник окружного виборчого штабу № 194 м. Черкаси ред.) поки що.

Ярослав Нищик: І яким чином я йому сформулюю відповідь на питання - «Що ти виїздив»?

Віталій Іляшенко: Давай подумаємо.

Ярослав Нищик: Ну я не збираюся його обманювати. Я б можливо згодився на те щоб не говорити йому, але якби я тобі цілком довіряв. А оскільки цього сказати, ображайся не ображайся, не можу.

Віталій Іляшенко: Ну буде випадок, що він теж отримає, я так бачу. (мається на увазі ОВШ № 194 ред.)

Ярослав Нищик: Я тобі кажу. Я йому такого сказати не можу. Я йому можу передати те, що сказав Віталій Анатолійович. Що розрахунок буде, але датою він не може себе обмежити тому, що не знає коли це буде, але буде. Але так само про суму я не можу йому не сказати.

Ярослав Нищик: Ще доречі, ще одне питання. Дивись, я вийшов – згадав. Це рахували 5 тис. (доларів ред.) з розрахунку, що тисячу ще членам ОВК винні?

Віталій Іляшенко: Це тіки працівники штабу.

Ярослав Нищик: Ще два члени ОВК. (ОВК – окружна виборча комісія ред.)

Віталій Іляшенко: Члени ОВК то окремо. Ми ці гроші заклали в ДВК.

Віталій Іляшенко: Ну пішли, нехай він нам щас штаб віддасть, подивимося Черкаський штаб.

 

  

Події по видачі коштів та обговоренню відбуваються в Центральному апараті партії «УДАР». Нагадуємо завдяки активній позиції керівника окружного виборчого штабу № 198, кандидата у народні депутати Ярослава Нищика в результаті зустрічі у форматі трьох – Віталій Ковальчук, Віталій Іляшенко, Ярослав Нищик – останньому вдалося отримати половину боргу перед працівниками штабу №198 (це 2,5 тис. дол. з 5 тис. боргу) лише майже через 4 місяці після виборів. Решту не отримано до цього часу. З аудіозапису зрозуміло, що голова Черкаської обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко просить Ярослава Нищика приховати факт отримання частини коштів на свій штаб перед колегою з 194 окружного виборчого штабу. (працівники овш № 194 до цього часу не отримали коштів ред.)

Таку високу увагу до Ярослав Нищика з боку самого першого заступника голови партії «УДАР» Віталія Ковальчука можемо пояснити фактором «кандидатства».

Незважаючи на прохання Віталія Іляшенко, Ярослав Нищик продовжує боротьбу за повернення всіх заборгованих коштів.

Щоб зорієнтувати читача розміщуємо фрагмент відео з програми «Портрети» на 5 каналі від 16.02.2013 за участі Віталія Ковальчука, який запевняє, що боргів партія немає.

 

 

Висновки робіть самі, далі буде.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини