Користувацький вхід

Уманський "Правий Сектор" ополчився проти "криміналізованого Майдану" та корумпованої міліції

Так званий «Уманський Майдан»: Дячук Олександр, Столяр Андрій, Зозуля В’ячеслав, Гончарук Володимир, Волошин Олег насправді не були учасниками Майдану в м. Києві, не їздили в м. Черкаси під час кривавих подій. Починаючи з лютого 2014 року тероризують громадськість та представників бізнесу м. Умань, прикриваючись Майданом та пов’язаними з ним організаціями. На їхню «діяльність» постійно надходять скарги, на які не реагує корумпована місцева міліція та прокуратура, - про це йдеться у заяві «Правого Сектору» розміщеній на сайті організації

Внаслідок їхньої діяльності була паралізована робота Уманської міської ради та виконкому. Мотивуючи бюрократичними дрібницями ця група зірвала закупку життєво-необхідних препаратів, а саме: інсуліну, не виділені кошти на гемодіаліз та харчування дітей в літніх таборах.

Разом із цими «діячами» свою діяльність в Умані проводить відомий регіонал та перевізник «тітушок» Олександр Цебрій. Хто в цій групі є головним, а хто підлеглим не має значення. Головне, що територіальна громада Умані більше не хоче терпіти їхню присутність у владі, та наполягає на негайному припиненню злочинної діяльності цієї групи.

Зважаючи на думку уманчан, «Правий сектор» разом із побратимами з Автомайдану провів попереджувальну акцію біля Уманської міської ради. Наступним кроком має стати розслідування діяльності цієї групи з боку правоохоронних органів. В разі відсутності реагування відповідними державними органами залишаємо за собою право проведення акцій громадської непокори та інших рішучих дій по захисту прав та свобод українців.
 

Loading...