Уманський опозиціонер звинуватив Тулуба в тренуванні "тітушок" та спростував почесне громадянство губернатора

Депутат уманської міської ради та член політради ВО «Батьківщина» Максим Поляков сьогодні на прес-конференції зробив гучну заяву. За його словами влада вже зараз готується до силового сценарію виборів на проблемних округах. Для цього під керівництвом та за безпосереднього сприяння губернатора Сергія Тулуба організовано своєрідний вишкільний табір для бойовиків «тітушок». За словами опозиціонера табір знаходиться на Черкащині.

- Мої джерела в правоохоронних органах повідомили, що готується угрупування із 150 "тітушок", які мають "відтиснути" результати виборів і не допустити до перемоги опозиційних кандидатів. Керує бойовиками, тренує та інструктує їх особисто голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб. Зараз ці люди проходять тренування й навчання в області. Це говорить про те, що влада впевнена, що в законний спосіб ніколи не переможе ні в 194, ні в 197 окрузі, - повідомив Максим Поляков.

Однак конкретного місця де знаходиться відповідний вишкільний табір «тулубюгенду» опозиціонер не назвав, а натомість закликав журналістів відслідковувати і фотографувати цих осіб.

Разом із тим Поляков спростував іформацію про присвоєння Тулубу звання "почесний громадянин Умані" та висловив сумініви у достовірності геройства губернатора.

- Я маю офіційну довідку з Уманської міської ради, де чорним по білому написано, що Сергій Борисович не є почесним громадянином нашого міста. В мене також виникли великі сумніви щодо інформації про те, що Сергій Тулуб є Героєм України. Думаю, найближчим часом подамо відповідне звернення в адміністрацію Президента і з'ясуємо й це питання, – зазначив опозиціонер.

Підготував: Олександр Безпрозванний

Останні новини