Уманська окружна прокуратура отримала нового керівника

Керівник Черкаської обласної прокуратури Дмитро Пархоменко представив колективу Уманської окружної прокуратури Черкаської області нового керівника – Володимира Панченка.

Про це повідомляють в пресслужбі прокуратури області.

Очільник окружної прокуратури Володимир Панченко висловив подяку за довіру та запевнив, що разом з колективом докладе максимум зусиль задля ефективного виконання поставлених завдань.

Довідково: свою трудову діяльність Панченко Володимир Олександрович розпочав в органах прокуратури Вінницької області з липня 2010 року. Обіймав посади прокурора та старшого прокурора прокуратури м. Вінниці, заступника керівника та першого заступника керівника Вінницької місцевої прокуратури, прокурора Вінницької окружної прокуратури Вінницької області.

З травня 2021 року працює в Офісі Генерального прокурора на посадах заступника начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами та інформаційно-аналітичної роботи та прокурора відділу запобігання правопорушенням в органах прокуратури управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції (з місцем дислокації у Черкаській обласній прокуратурі).  

Останні новини