Уманчанам обіцяють вільний доступ до зони паломництва

В Умані цього року очікується приїзд понад 30 тисяч, але уманчанам обіцяють вільний доступ до зони паломництва. 

Як повідомив в.о. начальника Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Віталій Школенко, в Умань вже прибув зведений загін правоохоронців у кількості 450 чоловік, які цілодобово забезпечуватимуть охорону публічного порядку на закріплених за ними територіях. Цього року уманчанам не потрібні будуть перепустки для входу на територію мікрорайону паломництва, а лише паспорт чи інший документ, який посвідчує особу.

На період масового перебування паломників в місті буде обмежений рух транспортних засобів (крім спецтранспорту) вулицями історико-архітектурного центру брацлавських хасидів.

На засіданні був присутній голова громадського формування «Уманський загін самооборони» Едуард Скрипник, який пообіцяв, що представникам поліції будуть добровільно допомагати 50 чоловік, позмінно чергувати для забезпечення публічного порядку.

В.о. начальника відділу житлово-комунального господарства Віталій Харченко доповів, що цього року комунальні служби повністю готові до роботи, адже вже укладено договори комунальних підприємств і МБФ імені Рабі Нахмана на прибирання території, вивіз твердих побутових відходів, цілодобову роботу аварійно-диспетчерської служби тощо.

За інформацією прес-служби Уманської міської ради. 

Останні новини