Укроп та Свобода визначилися з кандидатами на посаду мера Черкас

Всеукраїнські зїзди партій ВО «Свобода» та «Укроп» прийняли рішення про участь місцевих організацій партій у місцевих виборах та рекомендували до висунення кандидатів в мери. 

Так від ВО «Свобода» за посаду міського голови Черкас боротиметься голова міської організацій партії, керівник фракції у міській раді Ярослав Нищик.

- Вже поширили інформацію, що мене висунули кандидатом на посаду міського голови Черкас. Я хочу підкреслити, що всеукраїнський з’їзд партії рекомендував мою кандидатуру до висунення, кінцеве ж слово скаже міська партійна конференція. Я готовий до цієї боротьби, і в разі підтвердження рекомендації місцевими партійцями буду доводити, що націоналісти можуть показати гідний результат, - пояснив у коментарі нашому виданню Ярослав Нищик.

Фактично визначився з своїм кандидатом на посаду міського голови і «Укроп», ним став не лідер обласної організації, депутат міської ради Руслан Зоря, а підприємець та волонтер який вже тривалий час співпрацював з партією Андрій Бортник.

- Ми давно плідно співпрацювали з «Укропом», як і з багатьма іншими організаціями, по допомозі військовим. Було кілька спільних проектів, направлених на зменшення корупції в міській раді. Я безпартійний. Була пропозиція від "Укропу" розробити програму направлену на повне знищення корупції в Черкаській міській раді. В нас є багато розробок, втілення яких зробить чиновника, починаючи з міського голови, звичайним бюрократом в европейському розумінні цього слова. Згодом всі наші напрацювання ми представимо виборцям - підтвердив своє висунення у коментарі нашому виданню Андрій Бортник.

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx