Укроп кличе "на килим" обласного прокурора через примирення з фальсифікаторами

Фракція політичної партії «Укроп» в Черкаській обласній раді вимагає звіту прокурора Черкащини Сергія Овчаренка. 

Укропівці вимагають звіту по розслідуванню резонансної справи по фальсифікаціях результатів виборів до Черкаської обласної ради у листопаді 2015 року, після того як прокуратура намагалася укласти угоду про примирення та визнання винуватості підозрюваними

Про це сьогодні на сесії обласної ради заявив керівник фракції Андрій Сегеда. 

- Сьогодні у нас пам’ятна дата, вже понад два роки йде розслідування фактів спроби брутальних фальсифікацій на місцевих виборах 2015 року в обласну раду, коли у низки політичних партій вкрали 40 тис. голосів. І зараз ми із ЗМІ дізнаємося, що прокуратура намагалася укласти угоду про примирення з підозрюваними. На щастя суд не затвердив цю угоду і відправив матеріали на подальше досудове розслідування. Ми вимагаємо звіту по даній справі від прокурора області на наступному сесійному засіданні. На знак протесту відмовляємося голосувати за питання порядку денного, - заявив Андрій Сегеда. 

Нагадаємо, що у ніч з 3 на 4 листопада 2015 року під час підведення підсумків з виборів депутатів Черкаської обласної ради, члени обласної виборчої комісії затвердили сфальшований підсумковий протокол. У низки партій було відібрано близько 40 тис. голосів виборців, які розподілилися між БПП-Солідарність, Опозиційний Блок та ВО «Черкащани». За результатами таких фальсифікацій до ради потрапляв «Опозиційний блок», а за бортом залишалися «Укроп» та Партія ветеранів Афганістану.

Нині підозрюваними по справі проходять голова комісії від Опоблоку Микола Свергунов та секретар комісії від БПП – Дмитро Жиляєв. В угоді про примирення та визнання винуватості яку відмовився затверджувати суд їм інкримінується вже легша стаття, яка може дати можливість уникнути реального строку ув’язнення.

 

Останні новини