Удушення однорічного сина суд визнав вбивством з необережності

Удушення однорічного сина суд визнав вбивством з необережності, а мати отримала умовний термін.

Про це йдеться у вироку Чорнобаївського суду. 

У вересні минулого року, до поліції звернулися лікарі районної лікарні з повідомленням про те, що до приймального відділення лікарні з тілесними ушкодженнями доставили однорічного хлопчика. Проведені реанімаційні заходи не дали позитивного результату, дитина померла від удушення. 

За матеріалами обвинувального акту, вбивство з необережності шляхом удушення скоїла мати дитини. Вона побачила, що дитина знаходиться на тумбочці біля телевізора серед кабелів, що були заплутані навколо його шиї. Жінка, побоюючись можливого ураження дитини струмом, взяла кабелі та потягла їх на себе, не розрахувавши при цьому сили, чим спричинила смерть дитині шляхом удушення. 

Обвинувачена вину визнала, обставин викладених у обвинувальному акті не оспорювала, від надання показів відмовилася. 

Згідно судово-психіатричної експертизи підсудна виявляє ознаки легкої розумової відсталості в ступені легкої дебільності, що не позбавляло їй усвідомлювати свої дії. 

Суд констатував, що обвинувачена вчинила злочин з необережності при спробі допомогти своєму сину, проте, в силу хвилювання та розумової відсталості, неправильно оцінила обстановку та свої сили при наданні допомоги. 

Підсудну визнано винною за ч. 1 ст. 119 ККУ та призначено покарання у виді чотирьох років позбавлення волі умовно, з іспитовим терміном в один рік.

Останні новини