Ударівці створили мобільно-оперативну групу яка виявила проблему яку влада не бачить роками

Про створення мобільно-оперативної групи яка має допомагати боротися черкащанам з паводком повідомив голова міської організації партії "УДАР" Андрій Кондратенко.

- Є проблема весняних паводків. Є загроза підтоплення таких сіл як Вергуни і Хацьки. Тому ми будемо закликати людей бути обережними і готовими до всього і будемо допомагати їм в цьому. Саме задля вирішення цієї проблеми було створено мобільно-оперативну группу на базі Черкаської районної організації, - повідомляє Андрій Кондратенко.

Також є вже перші результати роботи мобільної групи.

- Ця мобільно-оперативна группа вже відвідала село Хутори. Але як виявилося там існує ще одна проблема, яка частково пов"язана з паводками. Від сільського голови Андрія Гуріненка нам надійшла наступна інформація: Черкаська ТЕЦ перекрила водотік і вже значний час село потерпає від затоплення підвалів, погрібів, стічні води потрапляють до їх колодязів, вода не придатна для споживання та й не завжди годиться для технічних потреб. Сільський голова володіє готовим проектом по будівництву каналізаційної системи, але він з 2004 року воює з Черкаською ТЕЦ. Тому можливо обласній і міській владі варто прийняти дії по вирішенню цієї проблеми, - сказав Андрій Кондратенко.

Останні новини