"УДАР" скосила шиза.

Як повідомляє ресурс "Газета.юа", Народний депутат від партії "УДАР" Геннадій Ткачук готує законопроект, за яким пенсіонерів позбавлять виборчих прав.  "Народний депутат України - Геннадій Ткачук - готує законопроект про позбавлення пенсіонерів виборчих прав. Про це повідомляють в Громадянській ініціативі "За Кличка!".

Він вважає, що всі біди України - виникають від того, що частина електорату, досі подумки перебуває в Радянському Союзі і заважають молоді встановлювати нові правила. "Не працюєш - не голосуй" - стверджує вінницький політик. Виходячи з цього, для отримання виборчого бюлетеня, громадянин повинен буде надати довідку з робочого місця. В іншому випадку він буде просто не допущений до голосування. Таким чином, стверджує Геннадій Ткачук, можна буде відсікти від виборів пенсіонерів, які давно заважають країні рухатися в європейське майбутнє."
Ну що тут сказати. Я вже неодноразово, а наші читачі теж, переконувався в тому, що трохи "дивною" є поведінка деяких політиків від цієї "європейської" партії. Інколи складається враження, що партію підкошує якась психічна хвороба. Спочатку вважалось, що це все є наслідком відсутності організаційної роботи в партійній структурі. Аж ні. Політики від "УДАРу" не перестають "радувати" виборців заявами на межі дебілізму.

От і згадуваний народний обранець вирішив, що оскільки люди старшого покоління мало голосують за його партію, то їх цього права треба позбавити. Плювати на Конституцію, головне Віталька - прізідєнт. От тільки чи зробили депутати від "УДАРу" хоч щось із того, що обіцяли в своїй передвиборчій програмі? Ні! Нічого!

Схоже, що партійні ньюзмейкери вичерпались в творчому пориві, а тому дозволяють творити дилетантам. Для паралелі: ще якихось 200 - 300 років тому у племен аборигенів Південної Америки був звичай виганяти старих людей з племінного поселення, оскільки вони були тягарем. Наступна пропозиція від нардепа буде про фізичне знищення цих людей?

Ярослав Нищик

Останні новини