"УДАР" Черкащини обрав нове керівництво та самостійно йде на вибори

Сьогодні відбулася конференція обласної організації політичної партії «УДАР» на якій було обрано нового голову та заступника і заявлено про самостійний похід на місцеві вибори.

Так головою обласної організації прогнозовано було обрано депутата Черкаської міської ради Сергія Кудактіна, заступником став партійний юрист Руслан Дмитренко. Легітимність конференції прибув засвідчити заступник виконавчого комітету партії Олексій Рябікін.

- Відбулася конференція Черкаської обласної організації партії «УДАР», відбулася динамічно, жваво, цікаво. Головою обласної організації обрано Сергія Кудактіна – це знана вами людина, депутат міської ради. Сергій є членом партії фактично з часу її створення, від «УДАРу» нікуди не відходив, тому я думаю з обранням Сергія Кудактіна відбудеться посилення діяльності обласної партійної організації, - відзначив Олексій Рябікін представляючи журналістам нового голову. 

На фото Олексій Рябікін та Сергій Кудактін. 

Новообраний голова обласної організації партії вбачає своє завдання у подальшій її розбудові, згуртуванні старих партійців та залучення нових ініціативних лідерів громадської думки, активістів.

- Це новий етап життя для мене, нові виклики, але і нові можливості проявити себе. Партія жива, розбудована досить гарно, було багато дискусійних питань, пропозицій, жваве обговорення політичних питань життя партії. Тому я, як керівник дивлюся з великим оптимізмом на подальшу долю партії. Поставлені завдання про подальшому структуруванню та розвитку партії. Будемо обовязково залучати до діяльності партії нових громадських лідерів, молодих амбітних людей які мають бажання змін в країні, - відзначив Сергій Кудактін.

Представник вищого керівництва партії ще раз заявив, що партія збирається йти на місцеві вибори самостійно та на прохання журналістів пролив світло на долю екс-голови обласної організації Віталія Іляшенка.

- Ми безумовно йдемо на місцеві вибори окремо, будемо висувати як кандидатів до місцевих рад так і кандидатів на міських, селищних, сільських голів. Але кожна місцева організація має провести в середині громади певне обговорення кого висувати, оскільки саме громада має визначати хто її інтереси буде представляти, - зазначив Рябікін. 

За його словами, до попереднього керівника обласної організації Віталія Іляшенка претензій немає. На сьогодні він подав заяву на поновлення членства в партії, термін розгляду якої сто днів і на загальних засадах він може бути прийнятий в партію. (Віталій Іляшенко склав повноваження голови обласної організації оскілки балотувався до Верховної Ради від партії Блок Петра Порошенка №117 у списку - ред.)

- В нас конкретно до Іляшенка претензій які ми можемо озвучити немає. Але ми розуміємо, що організація має бути більш сильною, відкритою і організованішою. Мені здається що нове керівництво з цими завданнями впорається, - уточнив Рябікін. 

Насамкінець Сергій Кудактін відзначив, що партія – це насамперед люди, партійці, а не лише керівники і він готовий працювати в команді в тому числі із представниками команди екс-керівника. 

- Що стосується керівників які були, будуть чи є, то в нас двері відкриті для всіх бажаючих, але люди повинні бути ефективні. Немає вічних керівників, нема керівників які залізо-бетонно замурувалися в партії і яких неможливо зняти, це ж стосується і мене особисто, - відзначив Кудактін.
 

Останні новини