У Звенигородці дівчина вижила після падіння з 5-го поверху недобудови

У Звенигородці 14-річна дівчина впала з 5-го поверху. Із чисельними переломами її доставили до місцевої лікарні у тяжкому стані. Трагедія сталася близько 17-ої години вечора 4 вересня, пишуть Вісті Черкащини.

“Вона поступила у вкрай тяжкому стані, – розповідає керівник КНП «Звенигородська ЦРЛ» Вардан Айрапетян. – Має множинні пошкодження органів грудної клітини, брючної порожнини. Перелом шийки плеча, шийки лопатки, відкритий вивих передпліччя, перелом хребців, кісток тазу та ребер. Окрім того в пацієнтки розрив печінки, лівої нирки та селезінки. В подібних випадках такі травми нерідко закінчуються летальним наслідком. На щастя, її швидко привезли до лікарні і почали невідкладні дії. В екстреному порядку прооперували та видалили селезінку, зашили печінку й вправили вивих.”

Того дня дівчинка відправилася з подругою гуляти до старої недобудови в районі колишнього технікуму. Там познайомилися із двома місцевими хлопцями. Усі разом видерлися на дах п’ятиповерхівки. Що трапилося за кілька секунд перед падінням, версії поки різняться. Родичі постраждалої наполягають, що школярку штовхнув один із нових знайомих.

Поліція має іншу версію розвитку подій. Проте можливості, що дев’ятикласницю могли штовхнути поки не відкидають.

“Поліція встановила, що група молодиків віком 13 та 14 років відпочивали на даху закинутого будинку, – коментує начальник Звенигородського райвідділу поліції Олег Міщенко. – Одна із дітей захотіла злізти не через той отвір, що призначений для виходу, а через балкон. Не втрималася і впала донизу. Наразі проводиться перевірка. Не відкидаємо різні версії. Та, попередньо, інцидент розглядається як нещасний випадок.”

Останні новини