У Золотоноші націоналісти відстоювали право громадян на медичне обслуговування.

18 червня 2013 року золотоніські міська та районна організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" разом з іншими місцевими опозиційними силами пікетували сесію райради із вимогою скасувати рішення про закриття дільничних лікарень у селі Домантове та селищі Пальміра на Черкащині.

Як повідомив очільник Золотоніської "Свободи" Олександр Лошков, внаслідок так званої "оптимізації" закладів охорони здоров'я, яку здійснює антиукраїнська влада, за рішенням районної ради підлягають закриттю дві дільничні лікарні, розташовані в Домантовому та Пальмірі. Акція протесту змусила депутатів доручили комісії з охорони здоров'я райради опрацювати питання та розглянути його на наступній сесії.

"Депутати райради знехтували правом мешканців району на отримання медичного обслуговування, хоча ці дільничні лікарні обслуговують жителів багатьох прилеглих сіл. Дії місцевої влади призведуть до погіршення стану медичного обслуговування місцевого населення. Пікетування сесії стало упереджувальним заходом , оскільки в майбутньому райрада планує припинити діяльність Золотоніської дитячої лікарні і діти змушені будуть отримувати медичну допомогу за 30 кілометрів від Золотоноші – в Чорнобаї чи Черкасах", – пояснив свободівець.

Прес-служба Черкаської обласної організації ВО «Свобода»

Останні новини