У Тулуба черговий приступ параної?

На 13 годину 18 лютого на Соборному майдані міста Черкаси запланована акція опозиційних сил з вимогою відставки очільника області Сергія Тулуба. Проте очевидно, що на анонсованому місці захід не відбудеться, оскільки з самого ранку на майдані почали вилаштовувати військову техніку Оршанецького навчального загону прикордонних військ України.

Вся Черкащина вже відверто сміється з обласного очільника, який у своїй боягузливій позиції дійшов до того, що  вже понад шість місяців центральна площа міста перманеннтно знаходиться в стані виставочного майданчика, спортивного залу, торгової площі, генделика.

Очевидно, що в стінах Черкаської ОДА брак креативу, а на Донбасі кадри закінчилися. Хоча може це і є креатив по-даунбаскі??? Принаймні мені вже цікаво, схоже що сам пан Тулуб перетворив чергову похмуру і мляву  опозиційну акцію в феєричне шоу імені Булатецького. Не збирався йти, але тепер обов'язково прийду на Соборну площу о 13 годині, щоб подивитися на обличчя, що будуть із підтишка виглядати у вікна на третьому поверсі будівлі ОДА.

Останні новини