У Смілі вводять нічний "сухий закон"

У Смілі планують запровадити нічний “сухий закон”, відповідальний за підготовку регуляторного акту депутат від ОПЗЖ.

Про це свідчить проект регуляторного акту оприлюднений на сайті міськради.

Заплановано заборонити продаж всіх алкогольних напоїв на території Сміли з 22.00 до 08.00 щоденно, враховуючи вихідні дні та свята. Заборона не поширюється на заклади ресторанного господарства, окрім продажу у тарі на виніс. Відсьогодні, впродовж 31 календарного дня, можна надавати зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акту до Управління економічного розвитку міськради.

Також з регуляторним актом оприлюднено проект рішення міської ради, яким буде впроваджено обмеження. В проекті зазначається, що рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення і поширюється на всі суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності. Власники торгових об'єктів мають забезпечити наявність інформаційних табличок про обмеження. 

Після проходження регуляторної процедури рішення про впровадження обмеження мають підтримати депутати міськради. 

Розробкою регуляторного акту та аналізу його впливу займалося Управління економічного розвитку, в.о. начальника якого є депутат міськради від ОПЗЖ Сергій Зайцев. Примітним є те, що у жовтні 2015 року на нього було складено адмінпротокол за нетверезе водіння в центрі міста, а “доброзичливці” тоді виклали відео за участі нетверезого Зайцева.

Епічне відео за участі Сергія Зайцева. Увага, присутня ненормативна лексика. 

Останні новини