У Смілі свідомі громадяни боролися з тортами (Фото)

У місті Сміла на підприємстві з виготовлення кондитерських виробів «Медуниця» (колишній завод продтоварів - ред.) до свята 23 лютого дня Радянської армії виготовили до продажу торти з георгіївською стрічкою.

Так символіку нині активно використовують як основу «руського мира» і сепаратисти ДНР та ЛНР – це обурило окремих смілян.

Фото опублікував Володимир Салов та розповів як поборов "нашестя" неправильних тортів. 

- Люди добрі, зверніть увагу на оформлення цих ”шедеврів кулінарного мистецтва”! На упаковці поряд з назвою виробу, яка написана не державною, а іноземною мовою, мовою агресора, який наразі бере активну участь у війні проти нас, ми бачимо так звану ”гєоргієвскую лєнточку”- не що інше, як символ сепаратизму, символ ворожого ставлення до нас з вами. З цією стрічкою тітушки вбивали наших побратимів на Майдані, з цією стрічкою наразі проти нас ведуть війну до зубів озброєні бандити, котрі виконують злочинні накази Кремля. Це ж скільки треба мати цинізма і неприязні до українців, щоби таким шляхом намагатись наплювати нам в душу! Це виклик нам з Вами, це виклик нашій боротьбі за незалежність! В кінці кінців це просто груба провокація! Р.S. Завдяки оперативному втручанню представників Смілянської організації ВО ”Свобода” цей провокаційний товар був знятий з прилавків. Реалізацію товару в цій ганебній упаковці було припинено”, - прозвітував про боротьбу з тортами місцевий свободівець. 

На вигляд торти доволі цікаві і цікаве маркетингове рішення, тому варто смілянам боротися із сепаратистською символікою в інший спосіб – купити і зїсти торт.
 

Останні новини