Користувацький вхід

У Смілі піклуються про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

У місті Сміла з червня цього року розпочали роботу комунальні заклади «Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та «Обласний центр соціально-психологічної допомоги».

«Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» (далі – Гуртожиток) – заклад для тимчасового проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 15 до 18 років, а також осіб з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років.

Метою діяльності Гуртожитку є створення умов для соціальної адаптації осіб, які в ньому проживають, та їх підготовка до самостійного життя, допомога у набутті навичок самостійного життя у громаді, формування відповідальності, підготовка до виконання відповідних соціальних функцій у суспільстві.

Гуртожиток розрахований на 30 місць. Максимальний строк перебування особи в Гуртожитку становить три роки.

Місцезнаходження та юридична адреса закладу: 20705, Черкаська область, м. Сміла, віл. Ленінградська, 35, тел.: (063) 824-36-57. Директор – Олександр Єзерський.

Окрім того в Смілі є «Обласний центр соціально-психологічної допомоги». Метою закладу є надання невідкладної комплексної допомоги (психологічних, соціально-побутових, соціально-педагогічних, соціально-медичних, інформаційних і юридичних послуг тощо) особам, які опинилися у складних життєвих обставинах.  

Цільовою групою є особи (сім’ї з дітьми), які внаслідок стихійного лиха, учинення стосовно них злочину, насильства (також в сім’ї) або реальної загрози його вчинення та за інших обставин опинилися у складних життєвих обставинах, наслідки яких вони не можуть подолати самостійно.

Центр розрахований на одночасне перебування в ньому 20 осіб. Максимальний строк перебування особи у Центрі становить 90 діб.

Місцезнаходження та юридична адреса закладу: 20705, Черкаська область, м. Сміла, вул. Ленінградська, 35, тел.: (093) 601-38-27. Директор – Людмила Бабич.
 

Останні новини