У Смілі оголосили дату початку опалювального сезону, але грошей не дали

У Смілі оголосили дату початку опалювального сезону, але коштів у розмірі трохи більше 2 млн. грн. для КП "Смілатеплокомуненерго" не виділили. 

Рішення про виділення коштів у розмірі 2 млн. грн. не не підтримав виконавчий комітет Смілянської міської ради. 

– У цей вівторок я провів нараду з представниками комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго» та керівництвом Сміли щодо початку опалювального сезону. За її результатами міська влада обіцяла протягом 2-х діб провести оплату за вересень 2020 року по договору реструктуризації з НАК «Нафтогаз України».

За останні два дні відбулось 2 засідання виконкому Смілянської міської ради. Але на них так і НЕ ухвалили рішення про виділення коштів КР для розрахунків перед «Нафтогазом» в сумі 2 млн 68 тис грн. Відсутність оплати – це порушення умов договору реструктуризації з компанією. На цій підставі НАК має повне право не подавати газ комунальному підприємству, – наголосив під час наради з теплопостачальниками голова ОДА Сергій Сергійчук.

У такому випадку на початку листопада до несплаченого боргу за вересень додасться ще й борг за жовтень. Тож його сума одразу зросте удвічі. А якщо заборгованість триватиме більше як три місяці, то НАК матиме право взагалі розірвати договір реструктуризації.

Як повідомляє Сміла ТВ, рішення про виділення коштів члени виконкому не ухвалили оскільки вимагають прозорої звірки заборгованості, яка за даними НАК складає 113 млн. грн. 

Останні новини