У селі Степанки Черкаського району "дорожній бунт"

На Черкащині ціле село оголосило війну вантажівкам. У селі Степанки Черкаського району люди перекрили дорогу. Власноруч вони облаштували пропускний пункт і проїжджати дають лише машинам вантажністю менше семи тонн.

Кажуть, ті машини, які перевозять щебінь, понівечили дорогу, а деякі оселі почали давати тріщини. Вирішити проблему могла б об’їзна дорога. За неї вони борються вже два роки. Та селян ніхто не чує.

Люди кажуть, всі їхні біди відтоді, коли селом почали їздити шістдесятитонні машини із щебенем з кар’єру. Він у сусідньому селі. Через це, дорога розбита, а грунт почав просідати.
Місяць тому терпець людям увірвався і вони перекрили у селі дорогу до кар’єру. Зробили пропускний пункт і по черзі щодня там чергують. Зелене світло дають вантажівкам вагою менше семи тонн.
Зустрітися із директором кар’єру не вдалося. Телефоном він повідомив, що до проблеми його підприємство не має ніякого відношення.
Два роки тому, люди вже перекривали дорогу. Кажуть, припинять мирну війну лише тоді, коли збудують об’їзду дорогу. Чи є вона у планах влади – невідомо

 

Джерело: ТРК Рось

Останні новини