У родини депутата-мільйонера ДВС не знайшла статків щоб стягнути борг перед містом

У родини депутата-мільйонера, голови обласної організації “Європейської солідарності”, Сергія Кудактіна, держвиконавці не можуть знайти майна та коштів, щоб стягнути борг перед громадою Черкас у розмірі 3,1 млн. грн.

Про це, на запит видання, повідомили в міській раді. 

Кошти заборгувала фірма ПП “Вересень +”, що належить дружині депутата. Борг визначено касаційною інстанцією ще в грудні 2019 року в результаті тривалого розгляду. Боргові зобовязання утворилися в результаті фактичного користування місцями, які перебувають в комунальній власності міста, під розміщенням рекламних конструкцій.

Мова йде про 109 рекламних конструкцій. Судовим рішенням яке пройшло всі інстанції визначено борг у розмірі 3,1 млн. грн. за період фактичного користування 2015-2017 роки. 

Також судом було відмовлено у задоволенні клопотання боржника про розстрочення виконання судового рішення. 

В березні минулого року видано судовий наказ про стягнення коштів на користь виконавчого комітету міської ради. 

З жовтня минулого року відкрито виконавче провадження. В ході виконання виконавчого провадження державним виконавцем встановлено, що на ПП “Вересень +” відсутнє будь-яке нерухоме чи рухоме майно, на рахунках відсутні кошти. Відтак рішення суду про стягнення боргу залишається невиконаним. 

Відзначимо, що Сергій Кудактін, за свіжим рейтингом найбагатших депутатів Черкаської міської ради, замкнув чільну четвірку з результатом 15,8 млн. грн. Укладачі рейтингу сумували всі наявні в деклараціях депутатів кошти, іноземні валюти перераховували в гривні згідно курсу НБУ.  

В якості фото використано стоп-кадр з відео ТК "Антена"

Останні новини