У місті Ватутіне відкрито Центр надання адміністративних послуг

З 2014 року в усіх районних центрах та містах України повинні запрацювати більше 700  центрів надання адміністративних послуг. У містах обласного значення ці центри повинні розпочати свою діяльність з 1 червня 2013 року. Тому 31 травня новостворений центр надання адміністративних послуг, який розмістився в колишньому приміщенні ради ветеранів, відкрився і в нашому місті.

У Центрі адміністративних послуг громадяни, підприємці та суб’єкти господарювання зможуть здійснити реєстраційні процедури та оформити документи дозвільного характеру, отримати довідки, подати будь-які заяви, скарги та пропозиції, одержати на них належні відповіді, тощо. При цьому, запровадження механізму надання адміністративних послуг за принципами «єдиного вікна» та «організаційної єдності2 дозволить суттєво спростити процедуру отримання послуг, оскільки перекладає обов‘язок щодо отримання різноманітних погоджень, довідок на суб’єкта надання адміністративних послуг, і тим самим сприятиме подоланню корупційних чинників в цьому процесі.

В нашому центрі будуть працювати представники відділу архітектури, містобудування та земельних відносин, відділу ведення Державного реєстру виборців, сектор міського архіву, служби у справах дітей, відділу Держземагентва, реєстраційної служба міського управління юстиції, еміграційної служби, відділу освіти, державний адміністратор, державний реєстратор та, у визначених законодавством випадках, інші служби міста, до компетенції яких входить надання адміністративних послуг.

Начальник відділу управлінням комунальною власністю міста, на якого покладені обов’язки заступника міського голови, Дмитро Токар, урочисто перерізав стрічку та побажав працівникам центу витримки, натхнення, плідної праці, а відвідувачам вчасно і якісно отримати необхідні послуги.

Дмитро Володимирович також подякував працівникам Ватутінського виробничого управління житлово-комунального господарства та особисто керівнику Лаврентьєвій В.І. за оперативність і професіоналізм, з яким вони виконали роботи по ремонту приміщення в якому розмістився центр надання адмінпослуг.
Відділ з питань внутрішньої політики виконавчого комітету Ватутінської міської ради

Останні новини