У міськраді Черкас поки не відповідатимуть на запити

У міськраді Черкас до закінчення воєнного стану не будуть надавати відповіді на запити про доступ до публічної інформації.

Про це йдеться у повідомленні на сайті міськради.

Відповіді заявники отримають після завершення правового режиму воєнного стану. Колегіальне рішення про тимчасове відстрочення термінів надання таких відомостей ухвалили під час засідання виконавчого комітету.

Як пояснюють у департаменті управління справами та юридичного забезпечення, через військову агресію російської держави проти України публічна інформація про діяльність органів місцевого самоврядування, їхніх посадових осіб може становити загрозу їх життю та здоров’ю, спричиняти злочини та бути загрозою національній безпеці. Відтак – підлягає обмеженню. 

За інформацією юридичної служби, право особи на доступ до інформації, гарантоване статтею 34 Конституції України, не є абсолютним і може підлягати обмеженням. 

Тому виконавчий комітет вирішив тимчасово відстрочити терміни надання відповідей на запити про доступ до публічної інформації. Це означає, що відповіді обов’язково буде надано, але після закінчення воєнного стану на території України.
 

Останні новини