Користувацький вхід

У міській раді вже готуються до святкування дня міста Черкаси

У Черкасах на День міста, яке цього року відзначатимуть у вересні, заплановано чимало цікавих і пізнавальних заходів, які розроблено спільно з громадськими організаціями та активними черкасцями.

Про це сьогодні на засіданні виконкому розповіла директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук.

За її словами, з нагоди 730-ї річниці заснування Черкас у мікрорайонах міста фактично тиждень – з 14 по 22 вересня – триватимуть різноманітні соціально-культурні та просвітницькі заходи. Але все ж основна програма святкування припадає на вихідні – 17-18 вересня.

Серед родзинок, якими цьогоріч дивуватимуть черкасців, – унікальний проект відомого танцівника та хореографа з Черкас Максима Оробця, що поєднує елементи танцю, динамічних і скоординованих рухів та світла.

Також, починаючи з 15 вересня, впродовж трьох днів на містян очікує демонстрація під відкритим небом – на площі Т. Г.Шевченка – циклу коротких документальних фільмів "Таємниці мого міста", присвяченого міфам та легендам Черкащини та інших регіонів країни.

Традиційно програма святкувань охопить центральну частину міста, а також Долину троянд, де відбуватиметься левова частина заходів. Приміром, концерти за участю місцевих «зірок», різноманітні майстер-класи, конкурси та змагання.

Крім цього, планується провести футбольний матч за участю команд міської влади, депутатського корпусу та підприємств і установ міста.

Разом з тим, в інших мікрорайонах обласного центру міська влада спільно з громадськими організаціями, комітетами самоорганізації населення готує чимало цікавих соціально-культурних проектів.

Тоді як саме до Дня міста буде урочисто відкрито оновлену будівлю Палацу одружень, де цього року тривали капітальні роботи у церемоніальній залі та інших приміщеннях.

– Тож закохані пари, які в цей день стануть на весільний рушник у міському РАГЦі, отримають свідоцтва про одруження та подарунки особисто з рук міського голови Анатолія Бондаренка, – повідомила Лілія Миколаївна.

 

 

Loading...