У листопаді черкаські дороги 4 рази обробляли проти ожеледиці

У листопаді чотири дні поспіль підрядна організація “Свій лад” здійснювала превентивну обробку доріг Черкас від ожеледиці. За це з міського бюджету отримала 1,6 мільйона гривень.

Про це у відеоблозі повідомив начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко, інформує Прочерк.

За його словами, департамент ЖКК Черкаської міської ради та відповідно підрядник отримали офіційний прогноз від Черкаського обласного гідрометцентру про ожеледь та ожеледицю на дорогах Черкас жовтого рівня небезпечності. Йшлося про прогноз з 26 по 28 листопада.

– Що мав робити департамент ЖКК, маючи такі прогнози? Не витрачати кошти, сподіваючись, що лихо нас омине і якось все буде добре, а потім, не дай Бог, відшкодовувати вартість пошкоджених авто, або ще гірше - людського здоров’я? Чи вжити заходів, що передбачені технічними правилами ремонту та утримання дорожньої мережі в зимовий період, тобто зробити превентивну обробку? - наголошує чиновник.

За його словами, протягом 4 діб, за виключенням ночі 29 листопада, коли мінусової температури не фіксували, підрядник обробляв дороги для запобігання утворенню ожеледиці.

Аби порівняти вартість на зимове прибирання доріг наводить приклад Вінниці ( та лише у 1,5 рази більша за площею), де до 21 грудня лише на дорожню сіль витратили 10 мільйонів, а 21 грудня оголосили закупівлю ще на 15 мільйонів.

Останні новини