У лікарні в Мошнах мерзнуть люди.

У Мошенській районній лікарні – спартанські умови. Через прохолодну і дощову погоду надворі в приміщеннях нетепло і пацієнти мерзнуть.
На перший погляд, вирішення простої проблеми "як холодно, то треба ввімкнути опалення", в Мошнах перетворюється на справжню задачу-квест. Щоб запрацювала котельня, треба отримати дозволи контролюючих інспекцій (пожежників, електриків, теплопостачальників, санстанції), а за дозволи треба заплатити через Держказначейство. Воно має всі необхідні документи для проплат, проте коштів не проводить.
Навіть якщо проплата за інспектування котельної надійде днями, то опалення включать не раніше як через 10 днів після цього. І от поки триває бюрократична тяганина, хворі змушені "ловити дрижаки", вкриваючись кількома ковдрами.

"На сесії обласної ради, яка має відбутися незабаром, гостро ставитиму питання стабільного руху коштів через управління Державної казначейської служби, які сприяють проплатам на соціальні потреби населення. Обласній раді слід терміново звертатися до Міністерства фінансів, Верховної Ради для вирішення цієї проблеми", - зауважує депутат Черкаської обласної ради Наталія Старікова.
 

Останні новини