У депутата викрали нещодавно придбаний дорогий автомобіль

В депутата Черкаської обласної ради Михайла Мушієка викрали придбаний у червні за 2,38 млн. грн. автомобіль «Тойота ленд-крузер 200».

Інформацію про обставини викрадення розповіли у поліції місцевим ЗМІ. Як виявилося викрадення відбулося вчора о 2.30 год ранку, що зафіксували камери спостереження. На територію стоянки проникли двоє осіб, один – відмикав автівку, інший – стояв на варті. Усередині автівки був електронний ключ від воріт, тож викрадачі відкрили ворота території, через які і виїхали. Зникнення автівки депутат виявив лише вранці. 

Натомість у у коментарях ЗМІ депутат спростовував інформацію про викрадення автівки. В той же час у ЗМІ ширилася інформація про викрадення автомобіля «Тойота ленд-крузер Прадо» якої не було в деклараціях обранця, але з якою він фотографувався в соцмережах ще до придбання нової автівки. 

Як вдалося довідатися виданню «Кропива» з власних джерел у правоохоронних органах викрадено було саме нещодавно придбану автівку 2017 року. Вона ж єдина і зареєстрована на Мушієка Михайла Григоровича згідно даних реєстру транспортних засобів.

Останні новини