Користувацький вхід

У Черкаському художньому музеї відкрилася виставка кращих дитячих малюнків про якісний світ

До Дня Святого Миколая у Черкаському обласному художньому музеї пройшла урочиста церемонія нагородження призерів – та відкрилась виставка кращих робіт учасників регіонального рівня Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка "Я хочу жити в якісному світі".

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник голови Регіонального конкурсного журі - заступник директора ДП "Черкасистандартметрологія" (що здійснює оргметодзабезпечення проведення виставки-конкурсу на Черкащині) Вікторія Ружанська.
"У цьому році виставка "Я хочу жити в якісному світі" відзначає свій ювілей. За десять років проведення конкурсу в його регіональному рівні взяло участь понад 40 тис. робіт, а у загальнодержавному – 2352 роботи. Це доводить популярність цього конкурсу серед юних і талановитих громадян України", - зазначила вона і щиро привітала успіхи вихованців навчально-освітніх закладів регіону, які безпосередньо реалізують проект на місцях. Це черкаська арт-студія “Глорія”, Тальнівський та Чигиринський районні Будинки дітей та юнацтва, Черкаський міський багатопрофільний молодіжний центр, Шевченківська школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю, загальноосвітня школа №9 м. Черкаси ім.О.М.Луценка, дитяча школи мистецтв м. Черкаси, Червонослобідська дитяча музична школа. Саме вони стояли біля витоків популяризації загальнодержавного руху за підвищення якості життя та формування у свідомості черкаських дітей уявлення про якісну і безпечну продукцію. "Щиро вдячна викладачам за небайдуже ставлення до існування проблем пов'язаних з виробництвом якісної продукції, роз’яснення юним споживачам питання якісних показників рівня життя і проведення у закладах освіти уроків та виставок дитячих малюнків на зазначену тему", - наголосила Вікторія Ружанська.
За дієве формування у свідомості наймолодших споживачів суспільства асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію, реалізацію індивідуальних здібностей дітей та активну участь вихованців у Всеукраїнській виставці-конкурсі дитячого малюнка „Я хочу жити в якісному світі” у 2013 році шість викладачів були нагороджені подяками від Регіонального конкурсного журі, а ДП "Черкасистандартметрологія" подарувало відзначеним творчим керівникам ілюстрований каталог виставки з кращими роботами юних українських митців.